Akce

Kamenná Želva a výlet do Noviny

PÁTEK pro skautky a starší světlušky: Sejdeme se  v 17:45 u radnice, odtud budeme pokračovat do čajovny U Kamenné želvy, kde si dáme čaj, nebo něco malého k snědku a budeme si povídat o působení reklam na lidskou psychiku a sociálních sítích. Spát budeme nad čajovnou, kde máme k dispozici prostor k přespání.
 
S sebou si vezměte: spacák, karimatku,hygienu, papír, tužku, jídlo na pátek, nějaké drobné zobání „do placu“, sobotní snídani a svačinu (oběd bude zajištěn), cca 80 – 100 Kč na čaj v čajovně, ešus, lžíci, hrneček, baterku
Na sebe oddílové triko a šátek
 Některé věci si bude možné nechat v klubovně, myslete ale na to, že se pro ně dostanete až v době schůzek v následujícím týdnu
SOBOTA:  1)Městská hra(zajišťují skautky s vedením)
                     2)Oddílový výlet do Noviny u Kryštofova Údolí. Pojedou s námi Skautky, Světlušky i Benjamínci s rodiči.Hra končí v 14:30 na nádraží ČD, kde je sraz s ostatními a následuje výlet.
ODJEZD DĚTÍ: 14:57,  sraz je v 14:30   nádraží ČD
PŘÍJEZD RODIČŮ NA VÝLET:   16:00     Ostašovská základní škola ul. Žákovská 67 (pro rodiče benjamínků povinné,ostatní dle zájmu)
VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ: okolo 18:30 Ostašovská základní škola(ul. Žákovská 67) nebo 19:13 na Fugnerce, výstup autobusu č. 16)
S SEBOU: Pláštěnku,rukavice, čelovku, svačinu, pití
OBLEČENÍ: Pevnou obuv, oblečení adekvátní k počasí
PROGRAM: Vedení benjamínků a světlušek vyráží pěšky s dětmi do Ostašova přes Černou horu – sedlo. Rodiče vyráží z Ostašova (ul. ŽÁKOVSKÁ 67) dětem naproti.Na Černé hoře-sedlo je sraz, aby děti po tak náročné cestě, našly v lese mamku a taťku, kteří je ,,zachrání“. Jde o sblížení , překvapení a útěchu… Prosím rodiče o malé občerstvení pro své ratolesti. Např. kakao, koláč, buchtu či řízek :-). V místě srazu je altánek, kam jídlo připravíme..

PROSÍM NEPROZRAZOVAT!!! JE TO PRO DĚTI TAJEMSTVÍ A PŘEKVAPENÍ,JISTĚ JE O TO NECHCEME PŘIPRAVIT!!!!!!

Budeme velmi rády, když se k nám na výlet přidají všichni rodiče!!!

Přihlášení a místo vyzvednutí prosím uveďte do formuláře https://goo.gl/forms/JUg58vRBSYDAGWT03 nejpozději do čtvrtka 8. 11. 2018.

Za 8. oddíl – světlušky

Ivet

V případě dotazů se obracejte přímo na mne…

ivet.chmelov@seznam.cz

776143897

Napsat komentář