Akce

Oddílové Vánoce (7. – 9. 12. 2018, Piktych)

Sraz: 16.15 na nádraží ČD

Návrat: 13.24 tamtéž

S sebou: spacák, karimatka (jen skautky), oblečení přiměřené počasí, skautské triko a šátek, přezůvky, hygiena, povinné věci (šátek, tužka a papír, uzlovačka, KPZ, Cestička nebo Stezka), čelovka, nůž, pytel na ježdění (pokud bude hrozit sníh)

Na vyrábění: nůžky, pastelky nebo fixy, lepidlo, barevné papíry

Jídlo: večeře na pátek, snídaně na sobotu, 3 svačiny (ovoce nebo slané), řízek zabalený v alobalu a podepsaný, 2 uvařené brambory, 3 krajíce chleba, krmení pro zvířátka (mrkev, jablka..), krabičku cukroví nebo oříšků.

Dárky pro kamarády (maličkost, nejlépe vlastnoručně vyrobená):

skautky – v družině si dávají každá každé

světlušky – každá světluška si na výpravu připraví 2 dárky do společného s označením od koho dárek je plus si může připravit malé adresné dárky pro své kamarádky.

Přihlašování nejlépe do úterý zde https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeBS09QZS50n29c_g5mqV6tNAN30D6g4PRxNKtzc2sSfkerVg/viewform?vc=0&c=0&w=1

V případě dotazů se obraťte na Zuzku (776576069, bobrovova.zuzana@centrum.cz)

Napsat komentář